Köy Tipi Beyaz Peynir (600 Gr.)

Köy Tipi Beyaz Peynir (600 Gr.)

25,00TL

Köy Tipi Beyaz Peynir

Beyaz peynir, yer ve mekan ayırmaksızın nereye giderseniz gidin kahvaltıda yer edinecek bir kahvaltılık, bir süt ürünüdür. Yanına neredeyse her şeyin yakışan ve kullanım alanı geniş olan beyaz peynir birçok kahvaltılık gibi çok zahmet gerektiren bir besin değildir.

Köy Tipi Beyaz Peynir Faydaları Nelerdir?

  • İçerisinde sağlıklı bakteriler barındırdığı için bağırsaklar koruma özelliği vardır. Bu da sindirimin düzene girmesi, kolaylaşması anlamına gelir.
  • Güçlü kemikler için gerekli olan kalsiyumu içerisinde barındırır. Çocuk gelişim sürecinde önemli yer kaplayan bir besindir.
  • İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller ile adeta bir enerji deposudur.
  • Adeta bir protein deposu olan köy tipi beyaz peynir, kas oluşumunu da destekler.
  • Sindirim sisteminin yanında bağışıklı sistemi açısından da oldukça önemlidir.

Bu lezzetleri sizde çok seveceksiniz.

Köy Tipi Beyaz Peynir (600 Gr.) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Köy Tipi Beyaz Peynir (600 Gr.) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

neden göle peyniri?

Dedelerimizden miras kalan geleneksel yöntemleri yenilenen teknoloji ile birleştirip el değmeden leziz peynirler üretiyoruz.

Göle , Türkiye'nin en soğuk hava şartlarına sahip yerlerinden birisidir. Dedelerimiz bu zor iklim şartlarında yaşamlarını sürdürebilmek için yüksek rakımlı yaylalarda otlattığı ineklerden taze sütleri alıp ailemize yetecek kadar peynir ve çeşitli ürünler üretirdi. Komşu iller ile ticaretlerini geliştirip peynir verip meyve alırlardı. Zamanla eşsiz lezzete sahip bu peynirler ile yaptıkları bu küçük ticaret yerini mesleğe bıraktı. Baba mesleği olarak sürdürdüğümüz mandıracılıkta teknolojinin getirdiği ve sistemin gerektirdiği bütün gereksinimleri eksiksiz yaparak dedelerimizden kalan o geleneksel yöntemleri devam ettiriyoruz.

Ücretsiz Kargo

Web sitemizden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı

Güvenli Paketleme

Sipariş verdiğiniz ürünleri özel ambalajlarla güvenli bir şekilde paketlenir.

Kaliteli Üretim

Dedelerimizden miras yöntemleri teknoloji ile geliştirerek üretim kalitemizi arttırdık.
Tüm Hakları Saklıdır - Göle Peyniri © 2021

golepeyniri.com bir Koçhan Süt Ürünleri iştirakidir. Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.

web tasarım