Ardahan Göle Tereyağı

Katkısız, saf ve halis Göle Ardahan Tereyağı, doğamıza has aroması ve tadı ile yemeklerinize ve kahvaltınıza enfes lezzet katacak. Bölgemizin yüksek yaylalarında gezerek beslenen ineklerin saf ve temiz sütlerinden geleneksel yöntemlerle maharetli ustalarımızın ellerinden hiçbir katkı maddesi kullanmadan ürettik. En kaliteli tereyağı nisan mayıs haziran aylarında kır çiçeğinin bol olduğu dönemlerde elde edilir ve rengi altın sarısı olur. 

Hakiki Göle Tereyağı (10 Kg)

Hakiki Göle Tereyağı (10 Kg)

1.150,00TL

Hakiki Göle Tereyağı (1000 Gr)

Hakiki Göle Tereyağı (1000 Gr)

120,00TL

Hakiki Göle Tereyağı (15 Kg)

Hakiki Göle Tereyağı (15 Kg)

1.725,00TL

Hakiki Göle Tereyağı (2000 Gr)

Hakiki Göle Tereyağı (2000 Gr)

238,00TL

Hakiki Göle Tereyağı (3000 Gr)

Hakiki Göle Tereyağı (3000 Gr)

354,00TL

Hakiki Göle Tereyağı (5000 Gr)

Hakiki Göle Tereyağı (5000 Gr)

585,00TL

neden göle peyniri?

Dedelerimizden miras kalan geleneksel yöntemleri yenilenen teknoloji ile birleştirip el değmeden leziz peynirler üretiyoruz.

Göle , Türkiye'nin en soğuk hava şartlarına sahip yerlerinden birisidir. Dedelerimiz bu zor iklim şartlarında yaşamlarını sürdürebilmek için yüksek rakımlı yaylalarda otlattığı ineklerden taze sütleri alıp ailemize yetecek kadar peynir ve çeşitli ürünler üretirdi. Komşu iller ile ticaretlerini geliştirip peynir verip meyve alırlardı. Zamanla eşsiz lezzete sahip bu peynirler ile yaptıkları bu küçük ticaret yerini mesleğe bıraktı. Baba mesleği olarak sürdürdüğümüz mandıracılıkta teknolojinin getirdiği ve sistemin gerektirdiği bütün gereksinimleri eksiksiz yaparak dedelerimizden kalan o geleneksel yöntemleri devam ettiriyoruz.

Ücretsiz Kargo

Web sitemizden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı

Güvenli Paketleme

Sipariş verdiğiniz ürünleri özel ambalajlarla güvenli bir şekilde paketlenir.

Kaliteli Üretim

Dedelerimizden miras yöntemleri teknoloji ile geliştirerek üretim kalitemizi arttırdık.
Tüm Hakları Saklıdır - Göle Peyniri © 2022

golepeyniri.com bir Koçhan Süt Ürünleri iştirakidir. Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.

web tasarım