%7
İNDİRİM
Altıgen Kaşar (500 gr.)

Altıgen Kaşar (500 gr.)

150,00TL
140,00TL

Göbek Kaşarı

Peynir, avantajları, faydaları say say bitmeyen; lezzeti de faydaları ile yarışan bir yiyecektir. Farklı çeşitleri de mevcuttur ve bu çeşitler her tadının farklı sevildiğinin en büyük kanıtıdır. Bu peynir, bir de doğal besinlerle, meralarda otlayarak süt veren ineklerin taze sütünden yapıldı mı lezzeti kat be kat artmaktadır. Bu peynir çeşitlerinden biri de göbek kaşar peyniridirGöbek kaşar peyniri, aslına bakıldığında ayrı bir kaşar peyniri çeşidi sayılmamaktadır. Kaşar peyniri yapan kişiler, kaplara koymak için ellerindeki kaşar peynirini yoğururlar. Yoğura yoğura bu peyniri “göbek” adı verilen bir parçaya dönüştürürler. İşte bu parça diğer kaşar peynirinden farklı olarak kalıba konmaz ve bu şekilde bırakılır. Özü kaşar peyniri ile aynı olan göbek kaşar peyniri, işte bu hususta kaşar peynirinden ayrılır. Şunu belirtmek gerekir ki, göbek kaşar peyniri, kaşarın en lezzetli halidir. Bu lezzetini de, diğer kaşar türlerine oranla en son yapıldığı için daha yağlı olmasına borçludur denebilir. İşte bu yüzden göbek kaşar peyniri, kaşarım hem en yağlı hem de en lezzetli yeridir.

Göbek Kaşarı Faydaları Nelerdir?

  • Göbek kaşar peyniri, tam bir B12 kaynağıdır, hafızaya iyi gelir.
  • Kalsiyum açısından oldukça zengindir bu da hem kemikleri güçlendirmesine hem de ağız sağlığını korumasına yardımcı olur.
  • Mide rahatsızlığı olanlar için altın besin niteliğindendir. Ülseri önler.

Göbek Kaşarı Nasıl Saklanır?

Ürünün gönderme aşamasında soğuk zincir çok önem taşımaktadır. Sizlere istediğiniz ürünleri gönderirken bu kritere dikkat etmekteyiz. Göbek kaşarı buzdolabı peynir bölümünde muhafaza etmeli ve derin dondurucuya koymamalısınız.

Bu lezzetleri sizde çok seveceksiniz.

Altıgen Kaşar (500 gr.) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Altıgen Kaşar (500 gr.) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

%14
İNDİRİM
Dilim Eski Kaşar (1000 Gr.)
%10
İNDİRİM
Göle Kalbim Kaşar Peyniri (400 Gr.)
%7
İNDİRİM
Göbek Kaşar Peyniri (1000 Gr)
%7
İNDİRİM
Eski Kaşar Peyniri (13,5 Kg.)
%12
İNDİRİM
Göle Kaşar Peyniri (2000 Gr.)
%3
İNDİRİM
Göbek Kaşar (500 gr.)

neden göle peyniri?

Dedelerimizden miras kalan geleneksel yöntemleri yenilenen teknoloji ile birleştirip el değmeden leziz peynirler üretiyoruz.

Göle , Türkiye'nin en soğuk hava şartlarına sahip yerlerinden birisidir. Dedelerimiz bu zor iklim şartlarında yaşamlarını sürdürebilmek için yüksek rakımlı yaylalarda otlattığı ineklerden taze sütleri alıp ailemize yetecek kadar peynir ve çeşitli ürünler üretirdi. Komşu iller ile ticaretlerini geliştirip peynir verip meyve alırlardı. Zamanla eşsiz lezzete sahip bu peynirler ile yaptıkları bu küçük ticaret yerini mesleğe bıraktı. Baba mesleği olarak sürdürdüğümüz mandıracılıkta teknolojinin getirdiği ve sistemin gerektirdiği bütün gereksinimleri eksiksiz yaparak dedelerimizden kalan o geleneksel yöntemleri devam ettiriyoruz.

Ücretsiz Kargo

Web sitemizden yapacağınız 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı

Güvenli Paketleme

Sipariş verdiğiniz ürünleri özel ambalajlarla güvenli bir şekilde paketlenir.

Kaliteli Üretim

Dedelerimizden miras yöntemleri teknoloji ile geliştirerek üretim kalitemizi arttırdık.
Tüm Hakları Saklıdır - Göle Peyniri © 2023

golepeyniri.com bir Koçhan Süt Ürünleri iştirakidir. Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.

Kurumsal WEB Tasarım ve E-ticaret Hizmetleri