Kızılcık Marmelatı (830 Gr.)

Kızılcık Marmelatı (830 Gr.)

50,00TL

Kızılcık Marmelatı

Kızılcık, soğuk havalarda yetişen kırmızı renkli, sulu ve küçük yapılı bir meyvedir. Şerbeti, marmelatı gibi birçok farklı kullanım şekli vardır ve bu farklılık tadının yoğunluğundan gelmektedir. Kızılcık marmelatı, tadının yoğun ve oldukça lezzetli olmasına ek olarak çok sağlıklı bir besindir de. Bu yüzden çocukların özellikle bol bol tüketmesi gerekir. Tadının lezzetli, faydasının da fazla olmasına karşılık zahmeti yok denecek kadar azdır.

Kızılcık Marmelatının Faydaları Nelerdir?

 • Kızılcık marmelatı, idrar yolu enfeksiyonu riskini azaltır ve gerçekleşmesi durumunda da iyileşmesine yardımcı olur.
 • Diş eti iltihabı, plak oluşumu gibi diş problemlerini önlemeye yardımcı olur ve ağız sağlığını korur.
 • Kalp problemleri riskini azaltır ve kalp ve damar sağlığı açısından oldukça faydalıdır.
 • Bu lezzetleri sizde çok seveceksiniz.

  Kızılcık Marmelatı (830 Gr.) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

  En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Kızılcık Marmelatı (830 Gr.) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

  neden göle peyniri?

  Dedelerimizden miras kalan geleneksel yöntemleri yenilenen teknoloji ile birleştirip el değmeden leziz peynirler üretiyoruz.

  Göle , Türkiye'nin en soğuk hava şartlarına sahip yerlerinden birisidir. Dedelerimiz bu zor iklim şartlarında yaşamlarını sürdürebilmek için yüksek rakımlı yaylalarda otlattığı ineklerden taze sütleri alıp ailemize yetecek kadar peynir ve çeşitli ürünler üretirdi. Komşu iller ile ticaretlerini geliştirip peynir verip meyve alırlardı. Zamanla eşsiz lezzete sahip bu peynirler ile yaptıkları bu küçük ticaret yerini mesleğe bıraktı. Baba mesleği olarak sürdürdüğümüz mandıracılıkta teknolojinin getirdiği ve sistemin gerektirdiği bütün gereksinimleri eksiksiz yaparak dedelerimizden kalan o geleneksel yöntemleri devam ettiriyoruz.

  Ücretsiz Kargo

  Web sitemizden yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı

  Güvenli Paketleme

  Sipariş verdiğiniz ürünleri özel ambalajlarla güvenli bir şekilde paketlenir.

  Kaliteli Üretim

  Dedelerimizden miras yöntemleri teknoloji ile geliştirerek üretim kalitemizi arttırdık.
  Tüm Hakları Saklıdır - Göle Peyniri © 2022

  golepeyniri.com bir Koçhan Süt Ürünleri iştirakidir. Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.

  web tasarım