Doğal Fermente Bal Sirkesi (250ml.)

Doğal Fermente Bal Sirkesi (250ml.)

30,00TL

%100 Doğal olan Hasat Sepeti ürünlerinde; renklendirici, aroma verici, maya, koruyucu vb. hiçbir katkı ya da koruyucu madde kullanılmamaktadır.

Ürünlerimizin üretimi aşamasında, Gıda Tarım Bakanlığının akredite laboratuvarında periyodik olarak analizleri yapılmaktadır. 

Ürünlerimizin tamamı Türk Gıda Kodeksi'nin ilgili tebliğlerine uygun nitelikte üretilmektedir.

Sirkelerimizi, cinslerine göre ortalama 8 -12 ay süren doğal (yavaş) fermantasyon, soğuk sıkım, ve geleneksel yöntemler ile ürettiğimiz için aroma, vitamin, mineral ve enzim oluşumları çok yüksek düzeydedir.

Sirkelerimizin üretimi aşamasında filtre, damıtma ve pastörizasyon işlemi yapılmadığı için faydalı bakterilerin canlılığı devam etmektedir.
Tüm ürünlerimiz siz değerli tüketicilerimize sağlıklı cam şişelerde sunulmuştur.

Bu lezzetleri sizde çok seveceksiniz.

Doğal Fermente Bal Sirkesi (250ml.) ürününü alan müşterilerimiz başka hangi ürünleri alıyor?

En çok sipariş edilen ürünlerimiz arasında şunu gördük. Doğal Fermente Bal Sirkesi (250ml.) ürünümüzü satın alan müşterilerimiz aşağıdaki ürünleride beğenerek satın alıyor. Sizin damak tadınıza da güveniyor ve bu ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

neden göle peyniri?

Dedelerimizden miras kalan geleneksel yöntemleri yenilenen teknoloji ile birleştirip el değmeden leziz peynirler üretiyoruz.

Göle , Türkiye'nin en soğuk hava şartlarına sahip yerlerinden birisidir. Dedelerimiz bu zor iklim şartlarında yaşamlarını sürdürebilmek için yüksek rakımlı yaylalarda otlattığı ineklerden taze sütleri alıp ailemize yetecek kadar peynir ve çeşitli ürünler üretirdi. Komşu iller ile ticaretlerini geliştirip peynir verip meyve alırlardı. Zamanla eşsiz lezzete sahip bu peynirler ile yaptıkları bu küçük ticaret yerini mesleğe bıraktı. Baba mesleği olarak sürdürdüğümüz mandıracılıkta teknolojinin getirdiği ve sistemin gerektirdiği bütün gereksinimleri eksiksiz yaparak dedelerimizden kalan o geleneksel yöntemleri devam ettiriyoruz.

Ücretsiz Kargo

Web sitemizden yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı

Güvenli Paketleme

Sipariş verdiğiniz ürünleri özel ambalajlarla güvenli bir şekilde paketlenir.

Kaliteli Üretim

Dedelerimizden miras yöntemleri teknoloji ile geliştirerek üretim kalitemizi arttırdık.
Tüm Hakları Saklıdır - Göle Peyniri © 2023

golepeyniri.com bir Koçhan Süt Ürünleri iştirakidir. Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.

Kurumsal WEB Tasarım Hizmetleri